Setkání v týdnu a jiné akce

Během týdne se malí i dospělí členové a příznivci našeho sboru mohou pravidelně setkávat i při jiných příležitostech, než jsou bohoslužby.

Biblické hodiny

jsou menší otevřené společenství soustředěné vždy kolem konkrétního biblického oddílu či tématu.  Pokoušíme se bibli poznat, porozumět tomu, jak se v ní myslí a mluví a otevřít se konkrétnímu poselství. Předností těchto menších společenství je možnost rozhovoru, sdílení vlastních otázek, pochybností i toho, co mne oslovilo. Biblické hodiny se v našem sboru konají každý druhý týden v pondělí v Benešově. Přesné informace o konání najdete na rozpisu v kalendáři na tento měsíc.

Rodinné biblické hodiny

Biblické hodiny pro rodiny s dětmi jsou určeny rodinám s dětmi, které jsou vzdálené centru sboru. Výklad je zaměřen na děti (často s využitím flanelografu), s dospělými se pak k příběhu vrátíme, nebo probíráme další otázky. Přesné informace o konání najdete na rozpisu na tento měsíc.

Náboženství pro děti

Náboženství pro děti i batolata se koná v Benešově na faře každé druhé pondělí od 16,00h. Přesné informace o náplni a době konání najdete v kalendáři na tento měsíc. Během prázdnin se setkání nekonají.

Mládež

Mládež se v současné době schází nepravidelně, společně s mládežníky ze sousedních Soběhrd.